Yorum bırakın

Yeni bölüm anonsu / Düşünülesi cümleler

Aslında yeni bir bölüm değil de duyurmak istediğim şey, sadece bundan böyle “sıradan” yani her zaman yazdığım yazıların yanısıra değişik formatta bazı “post”ları da bu sitede görmeye başlayacağınız.

Bu postların ana başlığını “Düşünülesi cümleler” koymayı düşündüm, ama aklıma daha iyi bir seçenek gelmediği için bu isimde karar kıldım diyebilirim (Aslında başta “Üzerinde düşünülesi cümleler” diye düşünmüştüm, ama o da çok uzun olduğu ve muhtemelen başlık kısmına sığmayacağı için böyle kısalttım). Türkçe olarak da kulağa çok düzgün gelmediğinin farkındayım bir yandan da. Sonuçta, daha iyi bir öneri gelirse değiştirmem hala mümkün, sonuçta daha başlamadım bile :)

Her neyse, bu kısa yazılar genelde birbirleriyle ilgisi olmayacak, hayatın her alanından çıkabilecek, ilgimi bir şekilde çekmiş bir ya da birkaç cümlelik minnacık yazılar olacaklar. Çoğunlukla tek cümleden oluşmalarını planlıyorum, bana öyle daha güzel bir konsept olur gibi geliyor, ama birlikte göreceğiz bakalım…

Az sonra birincisiyle karşınızda olacağım.

Tebrik için çiçeklerinizi TEV’e ya da benzer bir kuruma gönderir misiniz lütfen?? Çok birikiyor, koku yapıyor sonra :))

10 Şubat tarihli önemli not: Eğer yazıları kronolojik sırayla okuyorsanız (yani eskiden yeniye doğru), verdiğim tarihi bir karardan ancak çok ileride haberiniz olabilecek ve bu arada neden bundan sonra okuyacağınız “Düşünülesi Cümleler”in başlıklarının “Düşündüren Cümleler” olarak değiştiğini merak edeceksiniz (çok umrunuzda da). O yüzden, hemen önünüzdeki daha okunması gereken bir sürü yazıyı atlayıp 10 Şubat 2011 tarihli şu önemli duyuruyu okumanız gerekiyor. Çabuk!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: