Yorum bırakın

Döneceğim, söz!

Leu Center for the Visual Arts - Spring 2008 8...
Image by Paul Chenoweth via Flickr

Sitenin gidişatı açısından Mart ayını hemen hemen boş geçmiş olmamın, bazı meraklı okurlar arasında soru işaretleri yarattığını duyuyor, gözlemliyor, hatta ta içimde hissediyorum – Sağolsunlar, varolsunlar! [İşin aslı – topu topu gelen iki üç tane “hayrola?” maili]

Öte yandan da, duyumlarıma göre kıskançlıklarından çatlamak üzere olan bazı sevmeyenlerimiz (“biz” kullanımına dikkat), artık yazmayı bıraktığımı, siteyi kendi haline terkettiğimi falan yaymakta, benim sessizliğim de bunun üzerine tuz biber ekmekteymiş [İşin aslı – Bu cümlede belirtilen ifadelere dair tek bir kanıt yok, tamamen şimdi uydurdum].

Sonuç olarak, her sorumlu yazarın yapması gerekeni yapıyor ve gönülleri ferahlatıyorum. Genel olarak hayat düzenimi etkileyen bazı değişiklikler, bu durumun asıl nedenidir. Tüm enerjimi, zamanımı ve emeğimi geçiş dönemini yaşadığım bu yeni düzenim için harcamak zorunda kaldım. Kısacası, site için vaktim olmadı, olamadı.

Hayatımın gidişatını az çok oturttukça, sitenin gidişatını da eşgüdümlü olarak eski rayına oturtacağım, kimsenin bir endişesi olmaya!

Haydi, yeri gelmişken, içimden de koptu, yeni yeni yeşermekte olan baharınızı kutlamak için bir de resim ekleyeyim bu acayip post’a da, az biraz da gözlere hitap etmiş olsun.

Reblog this post [with Zemanta]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: